MIRESEVINI

kompani

HVC është një markë në zhvillim e tension të lartë kondensator qeramike dhe resisitor pranishëm nga Circuit Ocean International co., Ltd. Gjetur në 1999, me fabrikën e prodhimit të 6000sq metër në jug të Kinës, ne jemi të specializuar në komponentët e tensionit të lartë, të tilla si kondensatorët dore HV dore, HV kapacitoreve disk disk qeramike ...

Shiko më shumë >>

PRODHIMI

prodhim

Për kondensatorë HV qeramikë me tension të vlerësuarat DC nga 1kv deri 50kv dhe kapaciteti deri në 15000pf në 40KV. Ne përdorim të njëjtin standard të Vishay. Kemi dy stil diskesh qeramike dhe stil me dyer dere. Çelësat e kapakëve të derës tonë të kapakëve HV tashmë përdoren gjerësisht në SHBA dhe në rrjetin zgjuar të Gjermanisë. Një disk qeramik tashmë ...

Shiko më shumë >>

KONTAKT

na kontaktoni

Tel: + 86-755-61167757

Email:sales@hv-caps.com