PRODUKTI

Dioda e tensionit të lartë

  • Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HVRL150 HVRL200 HVRL250 HVRL300 HVRL400
Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HVRL150 HVRL200 HVRL250 HVRL300 HVRL400

Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HVRL150 HVRL200 HVRL250 HVRL300 HVRL400

  • Përshkrimi replacement Zëvendësimi alternativ për diodën HVCA HV të HVRL150 HVRL200 HVRL250 HVRL300 HVRL4001) Rryma e rrjedhjes së ulët, mbitensioni i lartë dhe rezistenca ndaj goditjes së rrymës së lartë2) Tensioni i lartë i kundërt, rryma e përparme e ulët dhe orteku
  • Dërgoni Hetimin Tani

Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HVRL150 HVRL200 HVRL250 HVRL300 HVRL400


Në vitin 2018, partneri HVC Capacitor me prodhues vendor të njohur të diodave HV për të fituar mjaft projekte HV. Konsumatorët gjithashtu aprovojnë Diodën e markës HVC. Në këtë treg, shumica e klientëve që përdorin HVCA markë dhe markë EDI nga SH.B.A., dhe emra më të njohur si Origin japonez dhe Sanken. Gjithë sa më sipër nuk është markë e njohur e klasit botëror si Vishay, TDK, Murata. Meqenëse kjo është e specializuar tregu dhe jo tregu masiv i produkteve si elektronikë shtëpiak dhe elektronikë të konsumit.Dioda HVC HV e përdorur gjerësisht në hapësirë ​​ajrore, armë ushtarake, automjete motorike, makinë mjekësore me rreze X, dedustime elektrostatike, institut kërkimi shkencor.

di më shumë rreth zëvendësimit të diodës HV. https://www.hv-caps.com/High_Voltage_Diode/2019/1212/3343.html 

 

Numri pjese Tensioni i kundërt i përsëritur (Vrrm) Rryma mesatare e rezultatit (IO Koha maksimale e rikthimit të kundërt (Trr
HVRL150 15KV 30mA 100ns
HVRL200 20KV 30mA 100ns
HVRL250 25KV 30mA 100ns
HVRL300 30KV 30mA 100ns
HVRL400 40KV 30mA 100ns


Zëvendësimi i diodës HVC për HVRL150, HVRL200, HVRL250, HVRL300, HVRL400
hetim për fletë të dhënash specifike.


Lajme

NA KONTAKTONI

Kontakt: Departamenti i Shitjes

Telefon: + 86 13689553728

Tel: + 86-755-61167757

Email: sales@hv-caps.com

Shto: 9B2, Ndërtesa TianXiang, Park Cyber ​​Tianan, Futian, Shenzhen, PR C