PRODUKTI

Dioda e tensionit të lartë

  • Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të 2CL2FP 2CL2FR 2CL105 2CL106
Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të 2CL2FP 2CL2FR 2CL105 2CL106

Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të 2CL2FP 2CL2FR 2CL105 2CL106

  • Përshkrimi replacement Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të 2CL2FP 2CL2FR 2CL105 2CL1061) Rrymë e ulët e rrjedhjes, valë e lartë dhe rezistencë ndaj goditjes së rrymës së lartë2) Tension i lartë i kundërt, rrymë e ulët përpara dhe ortek
  • Dërgoni Hetimin Tani

Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të 2CL2FP 2CL2FR 2CL105 2CL106


Në vitin 2018, partneri HVC Capacitor me prodhues vendor të njohur të diodave HV për të fituar mjaft projekte HV. Konsumatorët gjithashtu aprovojnë Diodën e markës HVC. Në këtë treg, shumica e klientëve që përdorin HVCA markë dhe markë EDI nga SH.B.A., dhe emra më të njohur si Origin japonez dhe Sanken. Gjithë sa më sipër nuk është markë e njohur e klasit botëror si Vishay, TDK, Murata. Meqenëse kjo është e specializuar tregu dhe jo tregu masiv i produkteve si elektronikë shtëpiak dhe elektronikë të konsumit.Dioda HVC HV e përdorur gjerësisht në hapësirë ​​ajrore, armë ushtarake, automjete motorike, makinë mjekësore me rreze X, dedustime elektrostatike, institut kërkimi shkencor.

di më shumë rreth zëvendësimit të diodës HV. https://www.hv-caps.com/High_Voltage_Diode/2019/1212/3343.html 

 

Numri pjese Tensioni i kundërt i përsëritur (Vrrm) Rryma mesatare e rezultatit (IO Koha maksimale e rikthimit të kundërt (Trr
2CL2FP 30KV 140mA 100ns
2CL2FR 35KV 100mA 100ns
2CL105 9KV 450mA /
2CL106 12KV 450mA /

Zëvendësimi i diodës HVC për 2CL2FP, 2CL2FR, 2CL105,2CL106, 
hetim për fletë të dhënash specifike.


Lajme

NA KONTAKTONI

Kontakt: Departamenti i Shitjes

Telefon: + 86 13689553728

Tel: + 86-755-61167757

Email: [email mbrojtur]

Shto: 9B2, Ndërtesa TianXiang, Park Cyber ​​Tianan, Futian, Shenzhen, PR C