PRODUKTI

Dioda e tensionit të lartë

  • Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HV550S15 HV550S20 HV550S25 HV550S30 HV550S45 HVCF25 HVCF50
Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HV550S15 HV550S20 HV550S25 HV550S30 HV550S45 HVCF25 HVCF50

Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HV550S15 HV550S20 HV550S25 HV550S30 HV550S45 HVCF25 HVCF50

  • Përshkrimi replacement Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HV550S15 HV550S20 HV550S25 HV550S30 HV550S45 HVCF25 HVCF501) Rrymë e ulët e rrjedhjes, valë e lartë dhe rezistencë ndaj goditjes së rrymës së lartë2) Tension i lartë i kundërt, rrymë e ulët përpara dhe ortek
  • Dërgoni Hetimin Tani

Zëvendësim alternativ për diodën HVCA HV të HV550S15 HV550S20 HV550S25 HV550S30 HV550S45 HVCF25 HVCF50


Në vitin 2018, partneri HVC Capacitor me prodhues vendor të njohur të diodave HV për të fituar mjaft projekte HV. Konsumatorët gjithashtu aprovojnë Diodën e markës HVC. Në këtë treg, shumica e klientëve që përdorin HVCA markë dhe markë EDI nga SH.B.A., dhe emra më të njohur si Origin japonez dhe Sanken. Gjithë sa më sipër nuk është markë e njohur e klasit botëror si Vishay, TDK, Murata. Meqenëse kjo është e specializuar tregu dhe jo tregu masiv i produkteve si elektronikë shtëpiak dhe elektronikë të konsumit.Dioda HVC HV e përdorur gjerësisht në hapësirë ​​ajrore, armë ushtarake, automjete motorike, makinë mjekësore me rreze X, dedustime elektrostatike, institut kërkimi shkencor.

di më shumë rreth zëvendësimit të diodës HV. https://www.hv-caps.com/High_Voltage_Diode/2019/1212/3343.html 

 

Numri pjese Tensioni i kundërt i përsëritur (Vrrm) Rryma mesatare e rezultatit (IO Koha maksimale e rikthimit të kundërt (Trr
HV550S15 15KV 350mA /
HV550S20 20KV 250mA /
HV550S25 25KV 200mA /
HV550S30 30KV 200mA /
HV550S45 45KV 100mA /
HVCF25 2.5KV 1500mA 75ns
HVCF50 5KV 1200mA 75ns


Zëvendësimi i diodës HVC për HV550S15, HV550S20 HV550S25, HV550S30, HV550S45, HVCF25, HVCF50

hetim për fletë të dhënash specifike.


Lajme

NA KONTAKTONI

Kontakt: Departamenti i Shitjes

Telefon: + 86 13689553728

Tel: + 86-755-61167757

Email: sales@hv-caps.com

Shto: 9B2, Ndërtesa TianXiang, Park Cyber ​​Tianan, Futian, Shenzhen, PR C