PRODUKTI

Dioda e tensionit të lartë

  • Zëvendësim alternativ për diodën EDI HV të XL10 XLR5 XLR10 XLU12 XLR20 XMR5 XMU5 XMU10
Zëvendësim alternativ për diodën EDI HV të XL10 XLR5 XLR10 XLU12 XLR20 XMR5 XMU5 XMU10

Zëvendësim alternativ për diodën EDI HV të XL10 XLR5 XLR10 XLU12 XLR20 XMR5 XMU5 XMU10

  • Përshkrimi replacement Zëvendësim alternativ për diodën EDI HV të XL10 XLR5 XLR10 XLU12 XLR20 XMR5 XMU5 XMU101) Rrymë e ulët e rrjedhjes, valë e lartë dhe rezistencë ndaj goditjes së rrymës së lartë 2) Tension i lartë i kundërt, rrymë e ulët përpara dhe ortek
  • Dërgoni Hetimin Tani

Zëvendësim alternativ për diodën EDI HV të XL10 XLR5 XLR10 XLU12 XLR20 XMR5 XMU5 XMU10


Në vitin 2018, partneri HVC Capacitor me prodhues vendor të njohur të diodave HV për të fituar mjaft projekte HV. Konsumatorët gjithashtu aprovojnë Diodën e markës HVC. Në këtë treg, shumica e klientëve që përdorin HVCA markë dhe markë EDI nga SH.B.A., dhe emra më të njohur si Origin japonez dhe Sanken. Gjithë sa më sipër nuk është markë e njohur e klasit botëror si Vishay, TDK, Murata. Meqenëse kjo është e specializuar tregu dhe jo tregu masiv i produkteve si elektronikë shtëpiak dhe elektronikë të konsumit.Dioda HVC HV e përdorur gjerësisht në hapësirë ​​ajrore, armë ushtarake, automjete motorike, makinë mjekësore me rreze X, dedustime elektrostatike, institut kërkimi shkencor.

di më shumë rreth zëvendësimit të diodës HV. https://www.hv-caps.com/High_Voltage_Diode/2019/1212/3343.html 

 

Numri pjese Tensioni i kundërt i përsëritur (Vrrm) Rryma mesatare e rezultatit (IO Koha maksimale e rikthimit të kundërt (Trr
XL10 9KV 220mA /
XLR5 5KV 200mA 175ns
XLR10 9KV 200mA 175ns
XLU12 11KV 100mA 50ns
XLR20 18KV 100mA 175ns
XMR5 5KV 500mA 150ns
XMU5 5KV 300mA 75ns
XMU10 9KV 300mA 75ns


Zëvendësimi i diodës HVC për XL10, XLR5, XLR10, XLU12, XLR20, XMR5, XMU5, XMU10
hetim për fletë të dhënash specifike.


Lajme

NA KONTAKTONI

Kontakt: Departamenti i Shitjes

Telefon: + 86 13689553728

Tel: + 86-755-61167757

Email: sales@hv-caps.com

Shto: 9B2, Ndërtesa TianXiang, Park Cyber ​​Tianan, Futian, Shenzhen, PR C