Rreth nesh

Rreth nesh

Kondensatori HVC është një prodhues në zhvillim profesional i kondensatorëve qeramikë të tensionit të lartë dhe rezistencave të tensionit të lartë. E gjetur në vitin 1999, me një fabrikë prodhimi prej 6000 mq në jug të Kinës, ne jemi të specializuar në komponentë të tensionit të lartë, të tilla si kondensatori qeramik HV dhe prodhimi me porosi i rezistencës HV. Ne jemi prodhuesi i vetëm që pranohet nga klienti ndërkombëtar i cili para se të përdorë artikullin TDK, Vishay ose Morgan. Furnizuesi i prodhuesit të kondensatorit të tensionit të lartë.
 
Për kondensatorët qeramikë HV me tension të vlerësuar DC nga 1kv në 50kv dhe kapacitet deri në 15000pf në 40KV. Ne përdorim të njëjtin standard të Vishay ose Murata. Ne prodhojmë si stilin e diskut qeramik ashtu edhe stilin e dorës së derës. Kapakët tanë të HV-së në butonin e derës tashmë përdoren gjerësisht në SHBA dhe industrinë e rrjetit inteligjent të Gjermanisë. Kondensatori disk disk qeramik i aprovuar mirë nga kompanitë Fortune 500 dhe prodhuesit e pajisjeve mjekësore.
 
Rezistencat tona HV janë të tipit jo induktiv të filmit të trashë, veshja sipërfaqësore, voltazhi i lartë i integruar, madhësia minimale, fuqia më e madhe, tiparet e rezistencës më të gjerë. Fuqia nga 1 / 4W në 50W, diapazoni i rezistencës 10-1000M, zbatohet në mënyrë perfekte në qarqet impuls AC, DC. ROHS PA LEHT përputhen. Klientët mund të përdorin rezistencën tonë HV që të përputhet me artikullin tonë të kapakëve HV.
 
Ne besojmë se ndjekja e cilësisë së Gjermanisë dhe strategjia aziatike e çmimeve do të na bëjnë nga të shkëlqyer në të shkëlqyeshëm!


 

 

Kategoritë

Lajme

NA KONTAKTONI

Kontakt: Departamenti i Shitjes

Telefon: + 86 13689553728

Tel: + 86-755-61167757

Email: sales@hv-caps.com

Shto: 9B2, Ndërtesa TianXiang, Park Cyber ​​Tianan, Futian, Shenzhen, PR C