NA KONTAKTONI

NA KONTAKTONI


HVC Kondensator Prodhim Co, Ltd
赫 威 斯 电 容 器 制 作 有 限 公 司

"HVC" ® dhe "HL" ® të dy marka tregtare të regjistruara të kompanisë sonë.

Tel: + 86-755-61167757 Fax: + 86-755-23997722
Mobile: + 86-13689553728     

Kontakt: Departamenti i Shitjes
Shto: 9B2, Ndërtesa TianXiang, Park Cyber ​​Tianan, Futian, Shenzhen, PR C
Partner kondensator HVC me distributor të autorizuar nga Evropa, Azia dhe Veriu
Amerika të ofrojë shërbim lokal të klientëve premium përfshirë vizitat në biznes,
kushte fleksibile të pagesës, tampon i aksioneve.

Korea

KOREA
 
CO HVP KOREA, LTD
# 601, Hyundai Bldg, 15, Mapo-Daero,
Mapo-Gu, Seul, Kore. 121-737.
TEL: (+82) 2 795 7667
FAKS: (+82) 2 6008 6892
KONTAKT: Z. SKYim
 
CO BLUE & GREEN TRADING, LTD.
Dhoma # A-512B Lugina e Luanit Woolim
371-28 Gasan-dong, Gumchun-gu, Seul, Kore
TEL: (+ 82) 2 2026 4440  
FAKS: (+ 82) 2 2026 4443
KONTAKTI: Znj.Chang Mee  
EMAIL: [email mbrojtur]Gjermani
GJERMANI

MIRA KONDENSATOREN GmbH
Weilemer Weg 35, 71155 Altdorf, Gjermani
TEL: (+ 49) (0) 70 31 - 70 29 91 - 9
FAKS: (+ 49) (0) 70 31 - 70 29 91 - 5
KONTAKTI: Znj. Andrea Fonas / Z. Thomas Gampe
EMAIL: [email mbrojtur]AMEC GmbH
Langer Acker 32,
30900 Wedemark, Gjermani
TEL: (+49) (5130) 58642-22
FAKS: (+49 (5130) 58642-10
KONTAKT: Z. Marcel Fehrmann
EMAIL: [email mbrojtur]Rusi

RUSI
 
KOMPANIA Elektronike SARANSK LTD.
5A Severnaya rr., Saransk, Rusi
TEL:(+7)-8342-29-27-11
FAX:(+7)-8342-29-31-14
KONTAKT: Z. Anton Serov / Z. Aleks Vedyashkin
EMAIL:[email mbrojtur]Francë

FRANCE
 
ETRONIKA
8, rue Temara BP 80875
78100 Saint Germain en Laye, Francë
TEL: (+33) 01.39.10.29.00
MOB: (+33) 06.42.20.44.43
KONTAKTI: Z.Hampton RUCKLI
EMAIL: [email mbrojtur]flamur india

INDIA

NEXGEN ELEKTRIK & CO CABLE
enklava vip bllok rrugor VIP A1
dyqani nr 12 & 13 kolkata 700059
TEL: (+91) -33-25006665
FAKS: (+91) -33-22190133
MOB: + 91-9836636663
KONTAKTI: Z. Vimal Bhalotia
EMAIL: [email mbrojtur]
 

 
SHBA

SHBA

INDUSTRI BISCO
1328 Blue Oaks Blvd Ste 120 Roseville,
CA 95678, SHBA
TEL: (+ 1) -916-773-1634
FAKS: (+ 1) -714-876-2493 
KONTAKT: Z. Tom Allan
EMAIL: [email mbrojtur]

JAPONI
 
CO NARIDE Hong Kong, LTD. 
Njësia A2,12/F.,[email mbrojtur] Kok,
Nr. 998 Rruga e Kantonit, Kowloon, Hong Kong
TEL: (+852) -3425-4237 
FAKS: (+852) -2620-5698
MOB: (+ 852) -5646-4594 
KONTAKTI: Mr.Will Tso
EMAIL: [email mbrojtur]
 
CO NAGOYA RIKEN DENGU, LTD
1-20 Dankei-douri, Showa Ward, Nagoya City,
466-0842, Japoni
TEL: (+81) 052-833-1248
FAKS: (+81) 052-833-2640
CONTACT:Mr. 古田征大

 UK

Komponentët e ASHLEA LTD. 
Njësia e Shtëpisë së Teknologjisë 24a, Shrivenham
Parku i Biznesit Njëqind 
Watchfield Swindon SN6 8TZ, MB.
TEL: (+44) (0) 1793 786027
FAKS: (+44) (0) 1793 783646
KONTAKT: Znj. Emma Packford-Garrett
EMAIL: [email mbrojtur]PACIFC i Azisë

AVNET ASIA PTE LTD (Zyra e Indisë)
Nr. 402,4 Kati, RMZ, pafundësi, Kulla B,
Nr. 3 Madras të Vjetër. 560016, Bangalore, Indi.
TEL: (+91) 80 40604166
KONTAKTI: Z. Debati Panda
EMAIL: [email mbrojtur]


                                                DEKLARATA E FSHEHTËSISË

 
Mirë se vini në faqen tonë të internetit, faleminderit shumë për të na lënë mesazhin tuaj si
dhe informacionit tuaj kontaktoni, ne jemi fort të vetëdijshëm besimit ju vendosni
në ne dhe përgjegjësinë tonë për të mbrojtur privatësinë tuaj këtu. Si pjesë e kësaj përgjegjësie,
ne le ju e dini se çfarë informacioni që ne mbledhim, kur ju përdorni produktet dhe shërbimet tona,
pse ne mbledhim atë dhe se si ne e përdorin atë për të përmirësuar përvojën tuaj. 
 
Ne kemi pesë parime privatësie që përshkruajnë se si ne i afrohemi privatësinë dhe përdoruesit
informacioni në të gjitha produktet tona: 
1. Përdorni informacionin për t'u siguruar përdoruesve tanë produkte dhe shërbime të vlefshme. 
2. Zhvilloni produkte që pasqyrojnë standarde dhe praktika të forta të privatësisë. 
3. Bëni transparencën e mbledhjes së informacionit personal. 
4. Jepni përdoruesve zgjedhje domethënëse për të mbrojtur privatësinë e tyre. 
5. Bëhuni një administrator i përgjegjshëm i informacionit që ne kemi.
 
Kjo Qendër Privacy është krijuar për të siguruar ju me të lehtë për ta kuptuar se informacionit
në lidhje me produktet dhe politikat tona për të ndihmuar të bëni zgjedhje më të informuara lidhur
që produktet që ju përdorni, si t'i përdorin ato dhe Ne premtojmë që ne nuk do të zbulojë
tuaj ndonjë nga të dhënat tuaja për çdo një nga njerëzit e tjerë.

Kategoritë

Lajme

NA KONTAKTONI

Kontakt: Departamenti i Shitjes

Telefon: + 86 13689553728

Tel: + 86-755-61167757

Email: [email mbrojtur]

Shto: 9B2, Ndërtesa TianXiang, Park Cyber ​​Tianan, Futian, Shenzhen, PR C